Flisuj z nami!

I Flis Kanałem Elbląskim to ogromne przedsięwzięcie. Aby było możliwe do wykonania potrzebne są, mówiąc językiem projektowym, nakłady osobowe, rzeczowe i finansowe.  Osobowe są najważniejsze bo bez marzeń, woli działania, umiejętności i poświęcenia prywatnego czasu przez  pasjonatów niczego by nie było. Nie popłynęlibyśmy nawet maleńkim modelem tratwy.
Nasz Flis tworzy wiele osób, począwszy od doświadczonych flisaków, poprzez sprawdzonych i współpracujących z nami od wielu lat partnerów aż po ludzi, którym udzielił się nasz zapał i postanowili pomóc w tegorocznym kanałowym flisie. Zasoby rzeczowe i finansowe organizatorów oraz partnerów zapewniają zrealizowanie większości działań.
Większość? Część działań musi być finansowana ze źródeł zewnętrznych tzn. SPONSORÓW albo trzeba będzie z nich zrezygnować. Pomóc może każdy, osoby prywatne mogą przekazać darowiznę zwolnioną z podatku na konto NAVICULI    50 2130 0004 2001 0550 4949 0001.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą prezentacją i dołączenie do grona sponsorów. Prezentację w pliku pdf znajdziecie w zakładce „do pobrania”.

Flisuj z nami!